Ota yhteyttä

Yhteys- ja laskutustiedot

Kalustesektori Oy

Y-tunnus 0613604-8

Käyntiosoite / tarjouspyynnöt

Karnaistenkatu 40 B
08100 LOHJA

Puusepäntehdas

Itätie 10
12240 Hikiä

Verhoomo / Varasto

Rajamaankaari 23
02970 Espoo

Henkilökunta

Pasi Penttinen
0405354741
pasi.penttinen@kalustesektori.com

Esa Ylioja
0405357308
esa.ylioja@kalustesektori.com

Eero Nikkilä
0400977353
eero.nikkila@kalustesektori.com

Tommi Suojanen
0404630150
tommi.suojanen@kalustesektori.fi

Jussi Nikunen
0509175793
jussi.nikunen@kalustesektori.fi

Artturi Räty
0451340075
artturi.raty@kalustesektori.fi

Minna Penttinen (toimisto)
0405104729
minna.penttinen@kalustesektori.fi

Seija Ylioja (verhoomo)
seija.ylioja@kalustesektori.fi

Kaikki Kalustesektori Oy:lle osoitetut laskut tulee jatkossa lähettää sähköisesti käyttäen seuraavia verkkolaskutunnuksia:

1. VERKKOLASKU
Verkkolaskuosoite: 003706136048
Operaattori: Maventa (003721291126)

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta, mikäli käytössänne olevasta
verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan
välittäjätunnukselle.

2. SÄHKÖPOSTI
06136048@scan.netvisor.fi
Liitetiedoston formaatti: PDF

3. PAPERILASKU
Kalustesektori Oy
0613604-8
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskuasioissa ota yhteyttä:
Taloustaivas Oy
sähköposti toimisto@taloustaivas.fi

Lähetä viesti