Ota yhteyttä

Yhteys- ja laskutustiedot

Kalustesektori Oy

Y-tunnus 0613604-8

Käyntiosoite / tarjouspyynnöt

Karnaistenkatu 40 B
08100 LOHJA

Puusepäntehdas

Itätie 10
12240 Hikiä

Verhoomo / Varasto

Rajamaankaari 23
02970 Espoo

Henkilökunta

Pasi Penttinen
0405354741
pasi.penttinen@kalustesektori.com

Esa Ylioja
0405357308
esa.ylioja@kalustesektori.com

Eero Nikkilä
0400977353
eero.nikkila@kalustesektori.com

Tommi Suojanen
0404630150
tommi.suojanen@kalustesektori.fi

Jussi Nikunen
0509175793
jussi.nikunen@kalustesektori.fi

Artturi Räty
0451340075
artturi.raty@kalustesektori.fi

Minna Penttinen (toimisto)
0405104729
minna.penttinen@kalustesektori.fi

Seija Ylioja (verhoomo)
seija.ylioja@kalustesektori.fi

Kaikki Kalustesektori Oy:lle osoitetut laskut tulee jatkossa lähettää sähköisesti käyttäen seuraavia verkkolaskutunnuksia:

Operaattori: DanskeBank
Välittäjän tunnus: DABAFIHH
Verkkolaskuosoite: FI1480800710143971

Mikäli ette pysty lähettämään laskua verkkolaskuna, pyydämme toimittamaan sen sähköpostilla osoitteeseen:
espoo.toimistopalvelu@aallon.fi

Mikäli voitte toimittaa laskun vain paperisena, lähettäkää se alla olevaan osoitteeseen:
Kalustesektori Oy
c/o Talouskolmio Oy
PL 8
01711 Vantaa

Olkaa yhteydessä mikäli tarvitsette lisätietoa niin voimme varmistaa että asetukset tulevat oikein ja että laskut tulevat perille.

Talouskolmio Oy
toimistopalvelu@talouskolmio.fi
p. 0942413010

Lähetä viesti